Lid worden?

Wedstrijdprogramma

volg ons op
facebook
twitter

Onderstaand vind je een overzicht van alle wedstrijden van alle teams.

Wedstrijdprogramma

DatumTeamsAccomodatieScheidsrechters
Wedstrijden
20-11-2018 18:00:00Noav DA1 - Zwart Wit DA1De Oirsprong MFC (V)
20-11-2018 18:00:00
Noav DA1 - Zwart Wit DA1
De Oirsprong MFC (V)
24-11-2018 09:45:00Wijnandia E2# - Zwart Wit E2Gitek Sportcentrum
24-11-2018 09:45:00
Wijnandia E2# - Zwart Wit E2
Gitek Sportcentrum
24-11-2018 12:00:00Born D2 - Zwart Wit D1Het Anker
24-11-2018 12:00:00
Born D2 - Zwart Wit D1
Het Anker
24-11-2018 12:45:00Zwart Wit DC2 - Juliana DC1De Oirsprong MFC
24-11-2018 12:45:00
Zwart Wit DC2 - Juliana DC1
De Oirsprong MFC
24-11-2018 12:45:00ESC'90 DB2# - Zwart Wit DB1Merode
24-11-2018 12:45:00
ESC'90 DB2# - Zwart Wit DB1
Merode
24-11-2018 13:10:00BSAC HC2 - Zwart Wit HC1#d'n Adelaer
24-11-2018 13:10:00
BSAC HC2 - Zwart Wit HC1#
d'n Adelaer
24-11-2018 13:55:00Zwart Wit E1 - Noav E1De Oirsprong MFC
24-11-2018 13:55:00
Zwart Wit E1 - Noav E1
De Oirsprong MFC
24-11-2018 14:55:00Zwart Wit D2 - Beekse Fusie Club D4De Oirsprong MFC
24-11-2018 14:55:00
Zwart Wit D2 - Beekse Fusie Club D4
De Oirsprong MFC
24-11-2018 15:10:00Noav DC2 - Zwart Wit DC1Reinoudhal
24-11-2018 15:10:00
Noav DC2 - Zwart Wit DC1
Reinoudhal
24-11-2018 15:50:00Zwart Wit HA1 - Tremeg HA1#De Oirsprong MFC
24-11-2018 15:50:00
Zwart Wit HA1 - Tremeg HA1#
De Oirsprong MFC
24-11-2018 17:10:00Zwart Wit DA1 - Handbal Bilzen DA1De Oirsprong MFC
24-11-2018 17:10:00
Zwart Wit DA1 - Handbal Bilzen DA1
De Oirsprong MFC
24-11-2018 20:40:00Blerick HS1 - Zwart Wit HS1EgerbosKoldobieke Ramos, Tim Dijks
24-11-2018 20:40:00
Blerick HS1 - Zwart Wit HS1
Egerbos
25-11-2018 11:00:00Wijnandia DS1 - Zwart Wit DS2Gitek SportcentrumLisette Pol
25-11-2018 11:00:00
Wijnandia DS1 - Zwart Wit DS2
Gitek Sportcentrum
01-12-2018 11:00:00Born F1# - Zwart Wit F1Het Anker
01-12-2018 11:00:00
Born F1# - Zwart Wit F1
Het Anker
01-12-2018 11:30:00Margraten D2 - Zwart Wit D2De Hoven
01-12-2018 11:30:00
Margraten D2 - Zwart Wit D2
De Hoven
01-12-2018 12:15:00ESC'90 E1 - Zwart Wit E1Merode
01-12-2018 12:15:00
ESC'90 E1 - Zwart Wit E1
Merode
01-12-2018 13:55:00Zwart Wit E2 - Olympia E2#De Oirsprong MFC
01-12-2018 13:55:00
Zwart Wit E2 - Olympia E2#
De Oirsprong MFC
01-12-2018 14:55:00Zwart Wit D1 - Noav D3De Oirsprong MFC
01-12-2018 14:55:00
Zwart Wit D1 - Noav D3
De Oirsprong MFC
01-12-2018 15:45:00Zwart Wit DC1 - Beekse Fusie Club DC1De Oirsprong MFC
01-12-2018 15:45:00
Zwart Wit DC1 - Beekse Fusie Club DC1
De Oirsprong MFC
01-12-2018 16:30:00Noav DC3 - Zwart Wit DC2Reinoudhal
01-12-2018 16:30:00
Noav DC3 - Zwart Wit DC2
Reinoudhal
01-12-2018 16:50:00Zwart Wit HC1# - ESC'90/BFC HC1#De Oirsprong MFC
01-12-2018 16:50:00
Zwart Wit HC1# - ESC'90/BFC HC1#
De Oirsprong MFC
01-12-2018 17:55:00Zwart Wit DB1 - DHC Meeuwen (B) DB1De Oirsprong MFC
01-12-2018 17:55:00
Zwart Wit DB1 - DHC Meeuwen (B) DB1
De Oirsprong MFC
01-12-2018 20:30:00Zwart Wit HS1 - Heerle HS1De Oirsprong MFCChris Hulsman, Wim Pluym
01-12-2018 20:30:00
Zwart Wit HS1 - Heerle HS1
De Oirsprong MFC
02-12-2018 13:40:00Zwart Wit DA1 - Margraten DA1De Oirsprong MFC
02-12-2018 13:40:00
Zwart Wit DA1 - Margraten DA1
De Oirsprong MFC
02-12-2018 14:50:00Zwart Wit HA1 - Blerick HA1De Oirsprong MFC
02-12-2018 14:50:00
Zwart Wit HA1 - Blerick HA1
De Oirsprong MFC
02-12-2018 16:05:00Zwart Wit DS2 - Vlug en Lenig DS3De Oirsprong MFCCarla Bemelmans-Kleintjens
02-12-2018 16:05:00
Zwart Wit DS2 - Vlug en Lenig DS3
De Oirsprong MFC
08-12-2018 10:00:00Vlug en Lenig F2 - Zwart Wit F1Glanerbrook
08-12-2018 10:00:00
Vlug en Lenig F2 - Zwart Wit F1
Glanerbrook
08-12-2018 11:30:00Zwart Wit E1 - BDC'90 E1De Oirsprong MFC
08-12-2018 11:30:00
Zwart Wit E1 - BDC'90 E1
De Oirsprong MFC
08-12-2018 12:30:00Zwart Wit E2 - Beekse Fusie Club E2De Oirsprong MFC
08-12-2018 12:30:00
Zwart Wit E2 - Beekse Fusie Club E2
De Oirsprong MFC
08-12-2018 13:35:00Zwart Wit DC2 - SVM/Sittardia DC1#De Oirsprong MFC
08-12-2018 13:35:00
Zwart Wit DC2 - SVM/Sittardia DC1#
De Oirsprong MFC
08-12-2018 14:45:00Zwart Wit D1 - ESC'90 D2De Oirsprong MFC
08-12-2018 14:45:00
Zwart Wit D1 - ESC'90 D2
De Oirsprong MFC
08-12-2018 15:35:00Zwart Wit D2 - BDC'90 D2De Oirsprong MFC
08-12-2018 15:35:00
Zwart Wit D2 - BDC'90 D2
De Oirsprong MFC
08-12-2018 16:25:00Zwart Wit HC1# - Vios HC1De Oirsprong MFC
08-12-2018 16:25:00
Zwart Wit HC1# - Vios HC1
De Oirsprong MFC
08-12-2018 16:45:00Bocholt DB1 - Zwart Wit DB1De Damburg (B)
08-12-2018 16:45:00
Bocholt DB1 - Zwart Wit DB1
De Damburg (B)
08-12-2018 18:50:00Zwart Wit DS2 - Born DS2De Oirsprong MFCBfc Scheidsrechter
08-12-2018 18:50:00
Zwart Wit DS2 - Born DS2
De Oirsprong MFC
08-12-2018 20:15:00Vios HS1 - Zwart Wit HS1AorevenJacco van den Munckhof, Koen Maessen
08-12-2018 20:15:00
Vios HS1 - Zwart Wit HS1
Aoreven
09-12-2018 12:10:00Rapiditas DA1 - Zwart Wit DA1Aan de Bron
09-12-2018 12:10:00
Rapiditas DA1 - Zwart Wit DA1
Aan de Bron
09-12-2018 16:20:00Vios HA1 - Zwart Wit HA1Aoreven
09-12-2018 16:20:00
Vios HA1 - Zwart Wit HA1
Aoreven
15-12-2018 10:00:00SVM D1 - Zwart Wit D1Munstergeleen
15-12-2018 10:00:00
SVM D1 - Zwart Wit D1
Munstergeleen
15-12-2018 11:50:00Vlug en Lenig E1 - Zwart Wit E1Glanerbrook
15-12-2018 11:50:00
Vlug en Lenig E1 - Zwart Wit E1
Glanerbrook
15-12-2018 13:40:00M.I.C. DC2 - Zwart Wit DC2Marsana
15-12-2018 13:40:00
M.I.C. DC2 - Zwart Wit DC2
Marsana
15-12-2018 14:00:00Juliana E2 - Zwart Wit E2Gulpdal
15-12-2018 14:00:00
Juliana E2 - Zwart Wit E2
Gulpdal
15-12-2018 15:50:00Zwart Wit F1 - Sittardia F1#De Oirsprong MFC
15-12-2018 15:50:00
Zwart Wit F1 - Sittardia F1#
De Oirsprong MFC
15-12-2018 16:45:00Zwart Wit DC1 - Vios DC1De Oirsprong MFC
15-12-2018 16:45:00
Zwart Wit DC1 - Vios DC1
De Oirsprong MFC
15-12-2018 17:55:00Zwart Wit DB1 - HB Sint Truiden jm (B) DB1De Oirsprong MFC
15-12-2018 17:55:00
Zwart Wit DB1 - HB Sint Truiden jm (B) DB1
De Oirsprong MFC
15-12-2018 21:00:00Zwart Wit HS1 - Wittenhorst HS1Kleesj-hal
15-12-2018 21:00:00
Zwart Wit HS1 - Wittenhorst HS1
Kleesj-hal
16-12-2018 14:30:00Brunssum D1# - Zwart Wit D2Rumpen
16-12-2018 14:30:00
Brunssum D1# - Zwart Wit D2
Rumpen
16-12-2018 14:55:00Hercules'81 HC1 - Zwart Wit HC1#Swalmen Sportcentrum
16-12-2018 14:55:00
Hercules'81 HC1 - Zwart Wit HC1#
Swalmen Sportcentrum
16-12-2018 15:10:00Olympia DS1 - Zwart Wit DS2BocholtzOptimo 1 Scheidsrechter
16-12-2018 15:10:00
Olympia DS1 - Zwart Wit DS2
Bocholtz
12-01-2019 13:50:00Zwart Wit DC2 - Vlug en Lenig DC3Munstergeleen
12-01-2019 13:50:00
Zwart Wit DC2 - Vlug en Lenig DC3
Munstergeleen
12-01-2019 13:50:00LimMid DC1 - Zwart Wit DC1Jo Gerrishallen
12-01-2019 13:50:00
LimMid DC1 - Zwart Wit DC1
Jo Gerrishallen
12-01-2019 14:55:00Zwart Wit E1 - Sittardia E1#Munstergeleen
12-01-2019 14:55:00
Zwart Wit E1 - Sittardia E1#
Munstergeleen
12-01-2019 16:55:00Zwart Wit D1 - M.I.C. D2Munstergeleen
12-01-2019 16:55:00
Zwart Wit D1 - M.I.C. D2
Munstergeleen
12-01-2019 17:50:00Zwart Wit DS2 - Beekse Fusie Club DS3Munstergeleen
12-01-2019 17:50:00
Zwart Wit DS2 - Beekse Fusie Club DS3
Munstergeleen
13-01-2019 11:10:00Vlug en Lenig DB2# - Zwart Wit DB1Glanerbrook
13-01-2019 11:10:00
Vlug en Lenig DB2# - Zwart Wit DB1
Glanerbrook
13-01-2019 12:45:00Bevo HC HS3 - Zwart Wit HS1De Heuf
13-01-2019 12:45:00
Bevo HC HS3 - Zwart Wit HS1
De Heuf
13-01-2019 13:35:00BDC'90 HC1# - Zwart Wit HC1#Strijthagen
13-01-2019 13:35:00
BDC'90 HC1# - Zwart Wit HC1#
Strijthagen
13-01-2019 17:20:00Olympia/Esia/Adio DA1 - Zwart Wit DA1Bocholtz
13-01-2019 17:20:00
Olympia/Esia/Adio DA1 - Zwart Wit DA1
Bocholtz
19-01-2019 12:40:00ESC'90 DC3 - Zwart Wit DC2Merode
19-01-2019 12:40:00
ESC'90 DC3 - Zwart Wit DC2
Merode
19-01-2019 14:45:00Zwart Wit HC1# - Bevo HC HC1De Oirsprong MFC
19-01-2019 14:45:00
Zwart Wit HC1# - Bevo HC HC1
De Oirsprong MFC
19-01-2019 15:45:00Zwart Wit DA1 - M.I.C. DA1#De Oirsprong MFC
19-01-2019 15:45:00
Zwart Wit DA1 - M.I.C. DA1#
De Oirsprong MFC
19-01-2019 17:05:00Zwart Wit F1 - ESC'90 F1De Oirsprong MFC
19-01-2019 17:05:00
Zwart Wit F1 - ESC'90 F1
De Oirsprong MFC
19-01-2019 17:55:00Zwart Wit DC1 - Cabooter Group/Handbal Venlo DC2#De Oirsprong MFC
19-01-2019 17:55:00
Zwart Wit DC1 - Cabooter Group/Handbal Venlo DC2#
De Oirsprong MFC
19-01-2019 20:40:00Zwart Wit HS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo HS1De Oirsprong MFC
19-01-2019 20:40:00
Zwart Wit HS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo HS1
De Oirsprong MFC
20-01-2019 10:55:00Minor D1 - Zwart Wit D2Gitek Sportcentrum
20-01-2019 10:55:00
Minor D1 - Zwart Wit D2
Gitek Sportcentrum
20-01-2019 11:00:00Gemini (V) E1 - Zwart Wit E1De Joffer
20-01-2019 11:00:00
Gemini (V) E1 - Zwart Wit E1
De Joffer
20-01-2019 12:00:00Minor DS1 - Zwart Wit DS2Gitek Sportcentrum
20-01-2019 12:00:00
Minor DS1 - Zwart Wit DS2
Gitek Sportcentrum
20-01-2019 12:50:00Gemini (V) D1 - Zwart Wit D1De Joffer
20-01-2019 12:50:00
Gemini (V) D1 - Zwart Wit D1
De Joffer
26-01-2019 10:00:00Vlug en Lenig F3 - Zwart Wit F1Glanerbrook
26-01-2019 10:00:00
Vlug en Lenig F3 - Zwart Wit F1
Glanerbrook
26-01-2019 11:00:00Juliana DC1 - Zwart Wit DC2Gulpdal
26-01-2019 11:00:00
Juliana DC1 - Zwart Wit DC2
Gulpdal
26-01-2019 12:40:00Noav E1 - Zwart Wit E1Reinoudhal
26-01-2019 12:40:00
Noav E1 - Zwart Wit E1
Reinoudhal
26-01-2019 13:25:00Zwart Wit E2 - Vilt/Be Quick E2#De Oirsprong MFC
26-01-2019 13:25:00
Zwart Wit E2 - Vilt/Be Quick E2#
De Oirsprong MFC
26-01-2019 14:35:00Zwart Wit D1 - Beekse Fusie Club D3De Oirsprong MFC
26-01-2019 14:35:00
Zwart Wit D1 - Beekse Fusie Club D3
De Oirsprong MFC
26-01-2019 15:35:00Zwart Wit DC1 - Noav DC2De Oirsprong MFC
26-01-2019 15:35:00
Zwart Wit DC1 - Noav DC2
De Oirsprong MFC
26-01-2019 16:45:00Zwart Wit HC1# - BSAC HC2De Oirsprong MFC
26-01-2019 16:45:00
Zwart Wit HC1# - BSAC HC2
De Oirsprong MFC
26-01-2019 19:00:00Noav HS1 - Zwart Wit HS1Reinoudhal
26-01-2019 19:00:00
Noav HS1 - Zwart Wit HS1
Reinoudhal
27-01-2019 14:30:00HV Arena VZW (B) DA1 - Zwart Wit DA1Gem. Sportcentrum Eksel (B)
27-01-2019 14:30:00
HV Arena VZW (B) DA1 - Zwart Wit DA1
Gem. Sportcentrum Eksel (B)
02-02-2019 12:00:00Noav E3 - Zwart Wit E2Reinoudhal
02-02-2019 12:00:00
Noav E3 - Zwart Wit E2
Reinoudhal
02-02-2019 12:35:00ESC'90/BFC HC1# - Zwart Wit HC1#De Haamen
02-02-2019 12:35:00
ESC'90/BFC HC1# - Zwart Wit HC1#
De Haamen
02-02-2019 14:30:00Beekse Fusie Club DC1 - Zwart Wit DC1De Haamen
02-02-2019 14:30:00
Beekse Fusie Club DC1 - Zwart Wit DC1
De Haamen
02-02-2019 14:40:00DHC Meeuwen (B) D1 - Zwart Wit D1Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
02-02-2019 14:40:00
DHC Meeuwen (B) D1 - Zwart Wit D1
Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
02-02-2019 14:45:00Zwart Wit E1 - ESC'90 E1De Oirsprong MFC
02-02-2019 14:45:00
Zwart Wit E1 - ESC'90 E1
De Oirsprong MFC
02-02-2019 15:50:00Zwart Wit D2 - Margraten D2De Oirsprong MFC
02-02-2019 15:50:00
Zwart Wit D2 - Margraten D2
De Oirsprong MFC
02-02-2019 16:45:00Zwart Wit DC2 - Noav DC3De Oirsprong MFC
02-02-2019 16:45:00
Zwart Wit DC2 - Noav DC3
De Oirsprong MFC
02-02-2019 17:55:00Zwart Wit DB1 - Gemini (V) DB1De Oirsprong MFC
02-02-2019 17:55:00
Zwart Wit DB1 - Gemini (V) DB1
De Oirsprong MFC
02-02-2019 20:30:00Zwart Wit HS1 - SMEZO/BFC HS2De Oirsprong MFC
02-02-2019 20:30:00
Zwart Wit HS1 - SMEZO/BFC HS2
De Oirsprong MFC
03-02-2019 14:15:00MEOS DA1# - Zwart Wit DA1De Bengele
03-02-2019 14:15:00
MEOS DA1# - Zwart Wit DA1
De Bengele
03-02-2019 15:30:00ESC'90 DS3 - Zwart Wit DS2Merode
03-02-2019 15:30:00
ESC'90 DS3 - Zwart Wit DS2
Merode
09-02-2019 11:00:00SVM/Sittardia DC1# - Zwart Wit DC2Munstergeleen
09-02-2019 11:00:00
SVM/Sittardia DC1# - Zwart Wit DC2
Munstergeleen
09-02-2019 14:30:00Zwart Wit D1 - Sittardia D2De Oirsprong MFC
09-02-2019 14:30:00
Zwart Wit D1 - Sittardia D2
De Oirsprong MFC
09-02-2019 14:40:00Vios HC1 - Zwart Wit HC1#Aoreven
09-02-2019 14:40:00
Vios HC1 - Zwart Wit HC1#
Aoreven
09-02-2019 15:25:00Zwart Wit E2 - Gemini (V) E2De Oirsprong MFC
09-02-2019 15:25:00
Zwart Wit E2 - Gemini (V) E2
De Oirsprong MFC
09-02-2019 16:25:00Zwart Wit DC1 - DHC Overpelt VZW (B) DC1De Oirsprong MFC
09-02-2019 16:25:00
Zwart Wit DC1 - DHC Overpelt VZW (B) DC1
De Oirsprong MFC
09-02-2019 17:30:00Sittardia F2 - Zwart Wit F1Stadssporthal
09-02-2019 17:30:00
Sittardia F2 - Zwart Wit F1
Stadssporthal
09-02-2019 17:30:00Zwart Wit DA1 - Noav DA1De Oirsprong MFC
09-02-2019 17:30:00
Zwart Wit DA1 - Noav DA1
De Oirsprong MFC
09-02-2019 18:45:00Zwart Wit DS2 - LimMid DS2De Oirsprong MFC
09-02-2019 18:45:00
Zwart Wit DS2 - LimMid DS2
De Oirsprong MFC
10-02-2019 09:55:00BDC'90 E1 - Zwart Wit E1Strijthagen
10-02-2019 09:55:00
BDC'90 E1 - Zwart Wit E1
Strijthagen
10-02-2019 10:55:00BDC'90 D2 - Zwart Wit D2Strijthagen
10-02-2019 10:55:00
BDC'90 D2 - Zwart Wit D2
Strijthagen
10-02-2019 13:30:00BSAC DB1# - Zwart Wit DB1d'n Adelaer
10-02-2019 13:30:00
BSAC DB1# - Zwart Wit DB1
d'n Adelaer
10-02-2019 16:00:00PSV Handbal HS1 - Zwart Wit HS1De Tempel
10-02-2019 16:00:00
PSV Handbal HS1 - Zwart Wit HS1
De Tempel
16-02-2019 09:30:00Margraten E2 - Zwart Wit E2De Hoven
16-02-2019 09:30:00
Margraten E2 - Zwart Wit E2
De Hoven
16-02-2019 10:00:00Vlug en Lenig D3 - Zwart Wit D1Glanerbrook
16-02-2019 10:00:00
Vlug en Lenig D3 - Zwart Wit D1
Glanerbrook
16-02-2019 12:15:00Vios DC1 - Zwart Wit DC1Aoreven
16-02-2019 12:15:00
Vios DC1 - Zwart Wit DC1
Aoreven
16-02-2019 14:00:00BFC DB2# - Zwart Wit DB1De Haamen
16-02-2019 14:00:00
BFC DB2# - Zwart Wit DB1
De Haamen
16-02-2019 14:45:00Zwart Wit DC2 - M.I.C. DC2De Oirsprong MFC
16-02-2019 14:45:00
Zwart Wit DC2 - M.I.C. DC2
De Oirsprong MFC
16-02-2019 15:55:00Zwart Wit E1 - Vlug en Lenig E1De Oirsprong MFC
16-02-2019 15:55:00
Zwart Wit E1 - Vlug en Lenig E1
De Oirsprong MFC
16-02-2019 16:55:00Zwart Wit D2 - Brunssum D1#De Oirsprong MFC
16-02-2019 16:55:00
Zwart Wit D2 - Brunssum D1#
De Oirsprong MFC
16-02-2019 17:50:00Zwart Wit HC1# - Hercules'81 HC1De Oirsprong MFC
16-02-2019 17:50:00
Zwart Wit HC1# - Hercules'81 HC1
De Oirsprong MFC
16-02-2019 19:00:00Zwart Wit DA1 - Born DA1De Oirsprong MFC
16-02-2019 19:00:00
Zwart Wit DA1 - Born DA1
De Oirsprong MFC
16-02-2019 20:10:00Dongen HS1 - Zwart Wit HS1De Salamander
16-02-2019 20:10:00
Dongen HS1 - Zwart Wit HS1
De Salamander
17-02-2019 12:30:00Margraten DS2 - Zwart Wit DS2De Hoven
17-02-2019 12:30:00
Margraten DS2 - Zwart Wit DS2
De Hoven
23-02-2019 10:40:00LimMid HC1 - Zwart Wit HC1#Jo Gerrishallen
23-02-2019 10:40:00
LimMid HC1 - Zwart Wit HC1#
Jo Gerrishallen
23-02-2019 12:00:00BFC E1# - Zwart Wit E1De Haamen
23-02-2019 12:00:00
BFC E1# - Zwart Wit E1
De Haamen
23-02-2019 12:30:00Handbal Bilzen DA1 - Zwart Wit DA1De Zonhoeve
23-02-2019 12:30:00
Handbal Bilzen DA1 - Zwart Wit DA1
De Zonhoeve
23-02-2019 13:35:00Zwart Wit E2 - Wijnandia E2#De Oirsprong MFC
23-02-2019 13:35:00
Zwart Wit E2 - Wijnandia E2#
De Oirsprong MFC
23-02-2019 14:40:00Zwart Wit D1 - Born D2De Oirsprong MFC
23-02-2019 14:40:00
Zwart Wit D1 - Born D2
De Oirsprong MFC
23-02-2019 15:35:00Zwart Wit DC1 - Born DC1De Oirsprong MFC
23-02-2019 15:35:00
Zwart Wit DC1 - Born DC1
De Oirsprong MFC
23-02-2019 16:40:00Zwart Wit DB1 - ESC'90 DB2#De Oirsprong MFC
23-02-2019 16:40:00
Zwart Wit DB1 - ESC'90 DB2#
De Oirsprong MFC
23-02-2019 17:30:00Sittardia D3 - Zwart Wit D2Stadssporthal
23-02-2019 17:30:00
Sittardia D3 - Zwart Wit D2
Stadssporthal
09-03-2019 20:00:00Zwart Wit HS1 - Blerick HS1De Oirsprong MFC
09-03-2019 20:00:00
Zwart Wit HS1 - Blerick HS1
De Oirsprong MFC
16-03-2019 11:40:00Vlug en Lenig DC3 - Zwart Wit DC2Glanerbrook
16-03-2019 11:40:00
Vlug en Lenig DC3 - Zwart Wit DC2
Glanerbrook
16-03-2019 13:50:00Noav D3 - Zwart Wit D1Reinoudhal
16-03-2019 13:50:00
Noav D3 - Zwart Wit D1
Reinoudhal
16-03-2019 15:55:00Zwart Wit F1 - Born F1#De Oirsprong MFC
16-03-2019 15:55:00
Zwart Wit F1 - Born F1#
De Oirsprong MFC
16-03-2019 16:15:00DHC Meeuwen (B) DB1 - Zwart Wit DB1Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
16-03-2019 16:15:00
DHC Meeuwen (B) DB1 - Zwart Wit DB1
Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
16-03-2019 16:45:00Zwart Wit DC1 - LimMid DC1De Oirsprong MFC
16-03-2019 16:45:00
Zwart Wit DC1 - LimMid DC1
De Oirsprong MFC
16-03-2019 17:55:00Zwart Wit HC1# - BDC'90 HC1#De Oirsprong MFC
16-03-2019 17:55:00
Zwart Wit HC1# - BDC'90 HC1#
De Oirsprong MFC
16-03-2019 21:00:00Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3De Omganck
16-03-2019 21:00:00
Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3
De Omganck
17-03-2019 11:00:00Margraten DA1 - Zwart Wit DA1De Hoven
17-03-2019 11:00:00
Margraten DA1 - Zwart Wit DA1
De Hoven
17-03-2019 11:05:00Sittardia E1# - Zwart Wit E1Stadssporthal
17-03-2019 11:05:00
Sittardia E1# - Zwart Wit E1
Stadssporthal
17-03-2019 13:45:00Vlug en Lenig DS3 - Zwart Wit DS2Glanerbrook
17-03-2019 13:45:00
Vlug en Lenig DS3 - Zwart Wit DS2
Glanerbrook
17-03-2019 14:00:00Olympia E2# - Zwart Wit E2Bocholtz
17-03-2019 14:00:00
Olympia E2# - Zwart Wit E2
Bocholtz
23-03-2019 10:50:00Beekse Fusie Club E2 - Zwart Wit E2De Haamen
23-03-2019 10:50:00
Beekse Fusie Club E2 - Zwart Wit E2
De Haamen
23-03-2019 10:55:00ESC'90 D2 - Zwart Wit D1Merode
23-03-2019 10:55:00
ESC'90 D2 - Zwart Wit D1
Merode
23-03-2019 12:55:00Zwart Wit F1 - Vlug en Lenig F2De Oirsprong MFC
23-03-2019 12:55:00
Zwart Wit F1 - Vlug en Lenig F2
De Oirsprong MFC
23-03-2019 13:45:00Zwart Wit E1 - Gemini (V) E1De Oirsprong MFC
23-03-2019 13:45:00
Zwart Wit E1 - Gemini (V) E1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 14:00:00Cabooter Group/Handbal Venlo DC2# - Zwart Wit DC1Craneveld
23-03-2019 14:00:00
Cabooter Group/Handbal Venlo DC2# - Zwart Wit DC1
Craneveld
23-03-2019 14:45:00Zwart Wit DC2 - ESC'90 DC3De Oirsprong MFC
23-03-2019 14:45:00
Zwart Wit DC2 - ESC'90 DC3
De Oirsprong MFC
23-03-2019 15:20:00Bevo HC HC1 - Zwart Wit HC1#De Heuf
23-03-2019 15:20:00
Bevo HC HC1 - Zwart Wit HC1#
De Heuf
23-03-2019 15:50:00Zwart Wit D2 - Minor D1De Oirsprong MFC
23-03-2019 15:50:00
Zwart Wit D2 - Minor D1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 16:40:00Zwart Wit DB1 - Bocholt DB1De Oirsprong MFC
23-03-2019 16:40:00
Zwart Wit DB1 - Bocholt DB1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 17:50:00Zwart Wit DA1 - Rapiditas DA1De Oirsprong MFC
23-03-2019 17:50:00
Zwart Wit DA1 - Rapiditas DA1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 20:45:00Zwart Wit HS1 - Vios HS1De Oirsprong MFC
23-03-2019 20:45:00
Zwart Wit HS1 - Vios HS1
De Oirsprong MFC
24-03-2019 13:20:00Born DS2 - Zwart Wit DS2Het Anker
24-03-2019 13:20:00
Born DS2 - Zwart Wit DS2
Het Anker
06-04-2019 14:00:00Zwart Wit D1 - SVM D1De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:00:00
Zwart Wit D1 - SVM D1
De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:55:00Zwart Wit E2 - Juliana E2De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:55:00
Zwart Wit E2 - Juliana E2
De Oirsprong MFC
06-04-2019 17:20:00Sittardia F1# - Zwart Wit F1Stadssporthal
06-04-2019 17:20:00
Sittardia F1# - Zwart Wit F1
Stadssporthal
06-04-2019 19:00:00Zwart Wit DS2 - Olympia DS1De Oirsprong MFC
06-04-2019 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Olympia DS1
De Oirsprong MFC
07-04-2019 14:40:00HB Sint Truiden jm (B) DB1 - Zwart Wit DB1Trudohal (B)
07-04-2019 14:40:00
HB Sint Truiden jm (B) DB1 - Zwart Wit DB1
Trudohal (B)
07-04-2019 14:45:00Wittenhorst HS1 - Zwart Wit HS1De Berkel
07-04-2019 14:45:00
Wittenhorst HS1 - Zwart Wit HS1
De Berkel
DatumTeamOmschrijving