• Team Zwart Wit HS1

  • Zwart Wit HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beaujean, RaymondTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Beaujean, RaymondOverige stafAIS-contactpersoon
    Hinssen, JeroenTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Reubsaet, RickOverige stafTeammanager
    Tummers, TimOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:30 - 22:00 4
    Vrijdag 20:30 - 22:00 4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Gemini (V) HS1 (h) - Zwart Wit HS1 (h)28 - 17
    7 mei.Zwart Wit HS1 (h) - Noav HS1 (h)26 - 19
    3 mei.Zwart Wit HS1 (h) - Handbal Someren HS1 (h)26 - 23
  • Poulestanden Zwart Wit HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tremeg HS122171457243813435
    2Gemini (V) HS122153451738912833
    3Bevo HC HS322161557645711933
    4Sittardia HS22212465224824028
    5Zwart Wit HS12212010459460-124
    6HC Groot Venlo (V) HS1219394534114221
    7Handbal Someren HS1219111456485-2919
    8Hercules'81 HS1228113315383-6817
    9Noav HS1228113462555-9317
    10LimMid HS1217113400463-6315
    11Bouwcenter Centen HVW HS1215016424491-6710
    12Bedo HS1223217382524-1428
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Helmond, Mickey vanSpelend teamlid
    Hinssen, JeroenSpelend teamlid
    Jacobs, MikeSpelend teamlid
    Larue, RikSpelend teamlid
    Linde, Robin van deSpelend teamlid
    Tummers, TimSpelend teamlid
    Vrusch, RichardSpelend teamlid
    Widdershoven, JoepSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwart Wit HS1

    Heren Senioren (L)

    20,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd