• Team Zwart Wit DS1

  • Zwart Wit DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleijkers, PaulTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kleijkers-Grond, MoniqueTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Timmermans, SandraOverige stafTeammanager
    Timmermans, SandraOverige stafAIS-contactpersoon

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:00 - 20:30 1
    Vrijdag 19:30 - 21:00 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Beekse Fusie Club DS3 (d) - Zwart Wit DS1 (d)24 - 29
    10 mei.Zwart Wit DS1 (d) - Rapiditas DS1 (d)26 - 17
    6 mei.Zwart Wit DS1 (d) - MEOS DS2 (d)25 - 9
  • Poulestanden Zwart Wit DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESC'90 DS120190152835117738
    2Vilt/Be Quick DS119160348335013332
    3Zwart Wit DS119150445035010030
    4Gemini (V) DS12014064954365928
    5Sittardia DS1188010373383-1016
    6M.I.C. DS2208012400442-4216
    7Rapiditas DS1206113407479-7213
    8Beekse Fusie Club DS3185112359418-5911
    9H.V. Born DS1185013419490-7110
    10Noav DS2205015382460-7810
    11MEOS DS2204016343480-1378
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beumers, KimSpelend teamlid
    Caubo, RafkeSpelend teamlid
    Meisters, RomieSpelend teamlid
    Plum, MoyraSpelend teamlid
    Rutjens, RachelSpelend teamlid
    Steenland, DemiSpelend teamlid
    Stevens, NicoleSpelend teamlid
    Tummers, KellySpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwart Wit DS1

    Dames Senioren

    23,68

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,58

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd