• Team Zwart Wit DS2

  • Zwart Wit DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boskovic - van Gerwen, ManonMedische stafFysiotherapeut
    Simons, PeterTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:00 - 20:30 2
    Vrijdag 19:00 - 20:30 3
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.Wijnandia DS2 (d) - Zwart Wit DS2 (d)15 - 28
  • Poulestanden Zwart Wit DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwart Wit DS211110025615610022
    2Beekse Fusie Club DS4129032301636718
    3BSAC DS2116051811552612
    4Wijnandia DS212606231226512
    5MEOS DS311506199193610
    6Olympia DS211407142185-438
    7BDC'90 DS2810794135-412
    8H.V. Born DS310109108228-1202
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Den Otter, LindaSpelend teamlid
    Duijsings, IngeSpelend teamlid
    Habets, LiekeSpelend teamlid
    Kamp, Romy op deSpelend teamlid
    Meens, MaudSpelend teamlid
    Mertens, ShaniaSpelend teamlid
    Moonen, Jia AnSpelend teamlid
    Pisters, DianaSpelend teamlid
    Quaedvlieg, DidiSpelend teamlid
    Saive, SennaSpelend teamlid
    Sluijpers, SandraSpelend teamlid
    Tubée, DebbySpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwart Wit DS2

    Dames Senioren

    23,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd