• Team Zwart Wit HS2

  • Zwart Wit HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:30 - 22:00 3
    Donderdag 19:30 - 21:00 2 4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Zwart Wit HS2 (h) - Vios HS2 (h)10 - 0
    8 mei.BDC'90 HS2 (h) - Zwart Wit HS2 (h)17 - 20
  • Poulestanden Zwart Wit HS2 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC Groot Venlo (B) HS222210144421622842
    2Gemini (V) HS322190356936320638
    3Acritas HS122160651939812132
    4Beekse Fusie Club HS32013073723601226
    5MEOS HS118909345348-318
    6Swift HS2209011375368718
    7Zwart Wit HS2208012372447-7516
    8MenG Optimo HS1197012361385-2414
    9Vios HS2216114367439-7213
    10Tremeg HS2186012329410-8112
    11Brunssum HS1192215275427-1526
    12BDC'90 HS2171115197364-1673
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alzer, MichelSpelend teamlid
    Elzen, Kay van deSpelend teamlid
    Everhartz, WesleySpelend teamlid
    Hamstra, TomSpelend teamlid
    Hayen, SanderSpelend teamlid
    Helm, Wilgert van deSpelend teamlid
    Hermans, WesleySpelend teamlid
    Hundscheid, IvoSpelend teamlid
    Leurs, RobinSpelend teamlid
    Liere, Mikey vanSpelend teamlid
    Looij, Patrick van deSpelend teamlid
    Meijers, TristanSpelend teamlid
    Pierlo, KrisSpelend teamlid
    Reijnders, LarsSpelend teamlid
    Reubsaet, RickSpelend teamlid
    Timmermans, MarcSpelend teamlid
    Visser, MaartenSpelend teamlid
    Wilms, DaveSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwart Wit HS2

    Heren Senioren

    18,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,35

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd