• Team Zwart Wit DA1

  • Zwart Wit DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Offermans, StephanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Swinckels, SandraTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:00 - 19:00 2
    Vrijdag 18:00 - 19:30 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.BSAC DA1# (d) - Zwart Wit DA1 (d)26 - 16
    8 mei.Zwart Wit DA1 (d) - HC Groot Venlo (V) DA1 (d)23 - 14
  • Poulestanden Zwart Wit DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rapiditas DA118161151732119633
    2M.I.C. DA117141251131219929
    3Beekse Fusie Club DA1159063283091918
    4Noav DA1179084063673918
    5Zwart Wit DA115609270321-5112
    6HC Groot Venlo (V) DA1176011318414-9612
    7BSAC DA1#175012332385-5310
    8Vios DA1181017195448-2532
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruls, BenteSpelend teamlid
    Bruls, SammySpelend teamlid
    Cantelberg, LoisSpelend teamlid
    Dortants, FamkeSpelend teamlid
    Goessens, FloorSpelend teamlid
    Hamstra, KimSpelend teamlid
    Keulen, KellySpelend teamlid
    Lie, DjevaSpelend teamlid
    Maessen, VieveSpelend teamlid
    Thielens, MeaganSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwart Wit DA1

    Dames A-Jeugd

    18,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd