• Zwart Wit DS2 (d) - Olympia DS1 (d)

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamZwart Wit DS2 (d)
    AccommodatienaamDe Oirsprong MFC
    AdresIn de Pollack 4
    Plaats6438GG OIRSBEEK
    Telefoonnummer46-4424471
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer0 - Official kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer1 - Kleedkamer 1
    Uitteam-kleedkamer3 - Kleedkamer 3
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    J (John) EngelbertScheidsrechter
    F. (Frank) BoestenTijdwaarnemer
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS112 nov. 200613 - 11
    Olympia (B) DS1 - Zwart Wit DS24 mrt. 200710 - 15
    Olympia (B) DS1 - Zwart Wit DS230 sep. 200716 - 12
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS113 jan. 200814 - 15
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS17 dec. 200814 - 16
    Olympia (B) DS1 - Zwart Wit DS222 mrt. 200921 - 17
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS122 nov. 20099 - 22
    Olympia (B) DS1 - Zwart Wit DS214 mrt. 201022 - 15
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS18 nov. 201513 - 11
    Olympia (B) DS1 - Zwart Wit DS221 feb. 201620 - 15
    Olympia (B) DS1 - Zwart Wit DS216 dec. 201826 - 18
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS16 apr. 201915 - 27
    Zwart Wit DS2 - Olympia (B) DS113 nov. 202224 - 20
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamZwart Wit DS2Olympia (B) DS1
    Thuis gewonnen6276
    Uit gewonnen5749
    % gewonnen41%41%
    % thuis gewonnen43%49%
    % uit gewonnen40%33%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Bisselink, RobinSpelend teamlid
    Heuts, SanneSpelend teamlid
    Schreuders, PleuniSpelend teamlid
    Slenter, KylianTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Steinbusch, FenneSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Bruls, SammySpelend teamlid
    Cranen, StefanieSpelend teamlid
    Creaser, IsaSpelend teamlid
    Den Otter, LindaSpelend teamlid
    Eijkenboom, NandyTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Hamstra, KimSpelend teamlid
    Keulen, KellySpelend teamlid
    Meens, MaudSpelend teamlid
    Mertens, ShaniaSpelend teamlid
    Moonen, Jia AnSpelend teamlid
    Pisters, DianaSpelend teamlid
    Plum, MoyraSpelend teamlid
    Saive, SennaSpelend teamlid
    Sluijpers, SandraTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Steenland, DemiSpelend teamlid
    Tubée, DebbySpelend teamlid
    Vinken, LindaSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.