Wedstrijd | |
---|---|
Thuisteam | Zwart Wit HS2 (h) |
Accommodatienaam | De Oirsprong MFC |
Adres | In de Pollack 4 |
Plaats | 6438GG OIRSBEEK |
Telefoonnummer | |
Route | Open routeplanner |
Wedstrijdinformatie |
---|
Kleedkamers | |
---|---|
Scheidsrechters-kleedkamer | 0 - Official kleedkamer |
Thuisteam-kleedkamer | 4 - Kleedkamer 4 |
Uitteam-kleedkamer | 2 - Kleedkamer 2 |
Officialnaam | Officialomschrijving |
---|---|
J. (Jos) Bosch | Scheidsrechter |
Wedstrijd | Datum | Uitslag |
---|---|---|
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 8 okt. 2006 | 20 - 28 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 21 jan. 2007 | 20 - 27 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 25 nov. 2007 | 19 - 24 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 9 mrt. 2008 | 26 - 16 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 7 dec. 2008 | 31 - 14 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 22 mrt. 2009 | 18 - 24 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 16 sep. 2012 | 23 - 18 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 17 feb. 2013 | 20 - 22 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 11 okt. 2014 | 26 - 21 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 18 jan. 2015 | 19 - 26 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 10 nov. 2019 | 0 - 10 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 12 jan. 2020 | 28 - 24 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 27 sep. 2020 | 17 - 19 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 3 okt. 2021 | 20 - 18 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 1 mei 2022 | 13 - 25 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 30 okt. 2022 | 14 - 19 |
BFC HS3 - Zwart Wit HS2 | 18 dec. 2022 | 21 - 19 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 24 jan. 2023 | 24 - 26 |
Zwart Wit HS2 - BFC HS3 | 12 mrt. 2023 | 23 - 31 |
Thuisteam | Uitteam | |
---|---|---|
Naam | Zwart Wit HS2 | BFC HS3 |
Thuis gewonnen | 53 | 83 |
Uit gewonnen | 30 | 75 |
% gewonnen | 34% | 52% |
% thuis gewonnen | 44% | 55% |
% uit gewonnen | 25% | 50% |
Naam | Rol | Functie |
---|---|---|
Beaumont, Frank | Spelend teamlid | |
Beaumont, Ralph | Technische staf | Teamverantwoordelijke |
Bruls, Thom | Spelend teamlid | |
Es, Colin Van | Spelend teamlid | |
Goertz, Stan | Spelend teamlid | |
Janssen, Daan | Spelend teamlid | |
Janssen, Jens | Spelend teamlid | |
Janssen, Sjoerd | Spelend teamlid | |
Kaelen, Mattie | Technische staf | Teamverantwoordelijke |
Koetsenruijter, Emiel | Spelend teamlid | |
Offermans, Thijs | Spelend teamlid | |
Renna, Mirco | Spelend teamlid | |
Schepers, Bob | Spelend teamlid | |
Sipers, Jeff | Spelend teamlid | |
Slangen, Jacco | Spelend teamlid | |
Smeets, Guido | Overige staf | Begeleider |
Term, Jens van | Spelend teamlid | |
Verhaegen, Cas | Spelend teamlid |
Geen informatie